loader image

הפתרונות שלנו

אלו לא שירותים, אלא פתרונות. פתרונות אמיתיים שיעניקו לכם את השקט שחיפשתם, את הידיעה שאתם עושים מה שצריך כדי להשיג יעילות מקסימלית בארגון או בחברה שלכם.

אחרי פגישה אחת, נדע המון על הצרכים שלכם. אולי נכין סימולציה שתשווה בין המצב הקיים למצב אחרי יישום הייעוץ? אולי נתכנן תהליך מצוינות בחברה שיגדיל את התפוקה? גם אנחנו סקרנים!

5 פתרונות,
הצלחה אחת.

הייעוץ שלנו הוא מודולרי. לפעמים פתרון אחד יעשה את העבודה, ולפעמים שילוב בין כמה פתרונות ישיג את התוצאה המתבקשת. מה שבטוח, יש לנו פתרון לכל חלק בארגון שלכם.

תכנון וניהול שרשראות אספקה

השינויים התמידיים בעולם העסקי, התחרות הגוברת והיכולות הטכנולוגיות החדשות, מאלצות ארגונים לתכנן את שרשרת האספקה באופן יעיל, אפקטיבי וגמיש יותר כך שיתאפשר להגיב במהירות לשינויים בביקוש ובצרכי הלקוח.

הגדרת אסטרטגיית ניהול שרשרת האספקה היא אבן דרך הכרחית בתפעול שרשרת אספקה. אסטרטגיית שרשרת האספקה צריכה להיקבע על ידי המטרות והיעדים העסקיים של הארגון, וצורכי הלקוחות. בחירה באסטרטגיה נכונה המתאימה לארגון, תבטיח רווחיות מקסימלית, רמת שירות גבוהה ללקוחות והיא המפתח להשגת יתרון תחרותי בתחום זה.

אנחנו בלוג'יקו יודעים לעשות זאת! המומחים שלנו ילוו אתכם כל הדרך, החל משלב האסטרטגיה והתכנון ועד ליישום וההטמעה וישתמשו בטכנולוגיות מתקדמות, בבינה עסקית ובניתוח נתונים מדויק על מנת לתכנן בשבילכם את שרשרת האספקה באופן המותאם ביותר לדרישות ולצרכים שלכם. כל זאת, תוך הבנה מעמיקה של הסביבה העסקית הרלוונטית לארגון וחיבור ישיר בין הסביבה העסקית לבין התהליכים התפעוליים לאורך השרשרת.

תכנון פונקציונלי של מחסנים ומפעלים

העידן הנוכחי בו ציפיות הלקוחות גדלים והתחרות גוברת, מאלץ חברות לבדוק את התכנון הפונקציונליים של המחסנים, המפעלים ומרכזי ההפצה שלהם.

תכנון פונקציונלי של מחסן או מפעל הוא תהליך של זיהוי, ארגון וניתוח הדרישות התפעוליות והעסקיות לטווח הקצר והארוך של המחסן או המפעל, ובהתאם לדרישות אלו לבצע תכנון אופטימאלי של המתקן. זהו שלב קריטי בעת הקמת מתקן  חדש או שדרוג של מחסן או מפעל קיים.

תכנון יעיל ונכון של המתקן חייב לענות על הצרכים הבאים:

  1. הפקת המירב מהשטח והנפח הזמין.
  2. זרימת אופטימאלית של החומר.
  3. צמצום הטיפול בחומר ובסחורות.
  4. מתן גישה נוחה לחומר המאוחסן.
  5. שליטה בכמויות המאוחסנות.


המומחים שלנו בלוג'יקו יעניקו לכם ליווי מלא, הכולל אפיון של כלל הצרכים שלכם, ותכנון אופטימאלי של המתקן באופן שיתאים בצורה הטובה ביותר לדרישות השירות העסקי שלכם.

סימולציה ומודלים של אופטימיזציה

מודל סימולציה ומודלים אנליטיים מתקדמים – מספקים פתרונות בעלי ערך ותובנות ברורות למערכות מסובכות. השימושים בסימולציה בעולם העסקי מגוונים מאוד, באפשרותם להעריך את התרומה שתתקבל מיישום תהליכים ושיטות חדשות מבלי לבצע את השינויים בשטח ובכך להפחית סיכונים, ולחסוך בעלויות.

דרך הסימולציה ניתן לנתח, למדוד ולהעריך ביצועים, לאתר כשלים ולבצע אופטימיזציה של התהלכים המשאבים והרווחיות.

הסימולציה מאפשרת התבוננות בהתנהגות המערכת לאורך זמן, בכל רמת פירוט כאשר הוויזואליזציה של התהליכים ב-2D או ב-3D משמשת כשפה משותפת בין כל הגורמים והדרגים בארגון.

בעזרת כלים מתקדמים אלו, המומחים שלנו יצרו עבורכם סימולציות מרהיבות שיאפשרו לתכנן תהליכים ולפתור בעיות מורכבות באמצעות אופטימיזציה על מנת לחזות את ההשפעה של שינויים על היכולות העסקיות של הארגון, למנוע טעויות, להפחית סיכונים ולהיערך מראש לתרחישים בלתי צפויים.

מצוינות תפעולית

אחד מן האתגרים הגדולים בעולם העסקי, הוא הצורך להסתגל במהירות לתנאי השוק המשתנים, לחדשנות פורצת דרך שמציעים המתחרים, ולמהפכות טכנולוגיות שמשנות את כללי המשחק.

הסביבה העסקית החדשה מערערת את התעשיות ואת השווקים המסורתיים, היא מאופיינת בתחרות גלובלית ובציפיות של לקוחות לקבל שירותים ומוצרים איכותיים, מייד ובמחיר נמוך. הסביבה החדשה מחייבת ארגונים לקדם שינויים עסקיים ולהטמיע מצוינות תפעולית (OPEX) ברמה הגבוהה ביותר.

מצוינות תפעולית היא פילוסופיה של מנהיגות, עבודת צוות, פתרון בעיות ושיפור מתמשך של כל הארגון ע"י מיקוד בצורכי הלקוח, העצמת עובדים, ואופטימיזציה של התהליכים הקיימים.

מצוינות תפעולית משפיעה ישירות על ביצועי הארגון. הטמעה ויישום של מצוינות תפעולית ממקסמת את הרווחיות, מובילה לצמצום עלויות תפעול וקיצור זמני עבודה, ומשפרת את האופן שבו הארגון מספק שירות ללקוחותיו.

מצוינות תפעולית מתבצעת כאשר כל עובד בארגון מכיר ופועל למען הגשמת חזון ומטרות החברה, ורואה כיצד תפקידו ופעולותיו תורמות לזרימת הערך ללקוח.

למומחים שלנו ניסיון רב בחניכה ובהטמעת מצוינות תפעולית בתעשיות מגוונות, הם מחויבים לתוצאות העסקיות שלכם, ויצעדו יחד איתכם למסע של שיפור מתמיד.

קורסי לימוד והדרכות

ידע זה כוח, ואנחנו חולקים אותו איתכם!

מערך הקורסים והסדנאות שלנו נבנה לא רק במטרה להעשיר את הידע שלכם, אלא לשים דגש על התנסות אישית וקבוצתית ופרקטיקה יישומית.

הקורסים שלנו מועברים ע"י מומחים שעובדים בעולם התעשיה ומלמדים גם באקדמיה, הם הכשירו בשנים האחרונות עשרות מנהלים מארגונים מובילים בארץ ובחו"ל במגוון רחב של קורסים וסדנאות.

הקורסים המובילים שלנו:

  1. יסודות הלין
  2. מתקדמים למצוינות
  3. סימולציה למהנדסי תעשיה
  4. אופטימיזציה יישומית
  5. Industry 4.0

 

כמובן שאם יש לכם דרישות ייחודיות אנחנו נשמח גם לבנות במיוחד עבורכם את הקורס המתאים ביותר להכשרת ההון האנושי שלכם.

תודה!

נחזור אליך בהקדם