loader image

היי, אנחנו Logico!

לוג'יקו היא חברה עם רוח אנרגטית וצעירה שמביאה גישה מרעננת לתחום הייעוץ התפעולי.

בצוות שלנו מומחים עם ניסיון בינלאומי עשיר, המכירים לעומק את שיטות היישום הטובות, היעילות והעדכניות ביותר.

לצד דוקטרינות הייעוץ המסורתיות והמוכרות, 

הוספנו כקומה נוספת את העוצמות הייחודיות שמעניקים פיתוחים חדישים מעולם הבינה העסקית המציע ניתוחי עומק של מידע בבהירות, ומעולמות  הסימולציה – המאפשרים לבחון באמצעות מודלים מתמטיים מרחבי פעולה אופציונאליים שונים ואת משמעויותיהם.
החיבור הזה מייצר פתרונות מקוריים, יצירתיים ופורצי דרך, השווים בטווח הארוך הרבה כסף.

הערך של שדרוג מושכל

בואו נודה על האמת: כדי לייצר תוצאות משמעותיות לטווח ארוך, אין די בייעוץ, בסיוע בתכנון, או בליווי בלבד. נדרש פתרון הוליסטי משמעותי.

זאת הבשורה הגדולה שלנו: אחרי עשרות שנים בתעשיות בארץ ובעולם, המומחים של לוג'יקו מביאים מתודולוגיה מערכתית מקפת המאפשרת  איבחון וניתוח עומק, במטרה לשפר ולייעל כל ארגון ותהליך  שהוא, החל משלב תכנון האסטרטגיה, דרך בניית התהליכים, היישום בפועל ועד להשגת תוצאות שילוו אתכם שנים קדימה.

האמת היא, שדי אם נשיג בתהליך שנעשה יחד שדרוג אחד קטן ומושכל באופן ניהול הארגון שלכם – המשמעות בטווח הארוך תהיה: עלייה ברווחים, חיסכון בעלויות, הגדלת תפוקה ועוד. אך למעשה, אנו משוכנעים כי נצליח לגרום להרבה יותר משדרוג אחד קטן.

איך מתחילים?

בואו נשב לשיחה, ומשם אתם בידיים הכי טובות שיש.

אני מאמין
שביכולתי לסייע לכם.

לפני כמה שנים, חיל האוויר שאחראי על מערך כיפת ברזל עמד בפני אתגר דרמטי: היכן למקם בדיוק את הסוללות כך שיספקו הגנה וכיסוי מיטביים על שטחי הארץ והנכסים הקריטיים? האם יש מספיק חימושים לסבבי לחימה שיבואו ומה אורך הנשימה שלנו? אלו הן שאלות כבדות משקל, בעלות השלכות כבירות. באותו שלב, לא היה בידי מקבלי ההחלטות כלי הנדסי שמסוגל היה לתמוך בקבלת ההחלטות.

שירתתי אז במדור מודלים בבסיס במרכז הארץ. עמדה לי הזכות, ובאמצעות מודלים לאופטימיזציה וסימולציות עמם אני עובד ובעזרת הידע שצברתי במהלך השנים, הצלחתי לספק למפקדי צה"ל כלי הנדסי מתוחכם שאיפשר להם לקבל את ההחלטות  המיטביות. פרויקט זה זכה בפרסים ותחרויות רבים.

זוהי דוגמה חזקה, אבל בהחלט לא יחידה. כמהנדס תעשייה וניהול (B.Sc), כמהנדס אנרגיה (M.Sc), כקצין אחראי במגוון תחומים רלוונטים בחיל האווויר וכיועץ לשיפור תהליכים שנים לא מעטות בעולם העסקי, ביליתי שעות ארוכות בין לקוחות שונים ומגוונים. הקשבתי, חקרתי, בחנתי ואז שרטטתי פתרונות ודרכי פעולה.

ללקוחות שונים מטרות ויעדים שונים, ולכן גם שיטת הייעוץ שלי גמישה ומרובת אפיקים. אך תמיד, בראש מעייני ניצבים לנגד עיני הרצון לחתור לשיפור התהליכים, להגדלת הרווחיות והשגת תוצאות מקסימליות.

פעלתי בכל כוחותיי ובמלוא מרצי להעניק מהידע והניסיון לכמה שיותר. הפניוֹת אליי הלכו גברו אך בה במידה הפניוּת שלי הלכה והצטמצמה.

כמי  שמכשיר ומדריך לשיפור וייעול תהליכים, החלטתי שהגיע הזמן ליישם זאת על עצמי: ייסדתי את לוג'יקו.

שידרגתי את יכולתי ואת ארגז הכלים שלי בשיפור תהליכים. אני חולק את הידע שצברתי והכלים שפיתחתי עם יועציה המוכשרים של החברה, המנוסים בזכות עצמם, ומסוגל לשרת יותר ארגונים ולסייע ליותר אנשים. חזוני האישי הפך לנחלת החברה – להעניק את המקסימום כדי להגיע למקסימום.

בלוג'יקו הגדלנו לעשות וחיברנו בין עולמות הבינה העסקית וטכנולוגיות המודלים והסימולציית כדי להעניק את הייעוץ ההנדסי המשוכלל ביותר לכל סוגי התעשיות.

אני מלא סיפוק מהתוצאות שהשגנו בשביל לקוחותינו, ומזמין גם אתכם להיות חלק מסיפורה של לוג'יקו.

יוסי בן-עגו,

Founder, CEO

תודה!

נחזור אליך בהקדם